Tweede BOS Leesclub gevormd!
24 april 2026
In reactie op onze oproep mee te doen aan een BOS leesclub hebben zich nu zestien leden gemeld. In februari ging de eerste leesclub van start, en nu een tweede. Er zijn nog enkele plekken vrij!
Heb je interesse om mee te doen, meld je dan aan via info@bos-rotterdam.nl
Het streven is om circa 7 boeken per jaar te bespreken; beide boekenclubs bepalen zelf de selectie. De bijeenkomsten worden bij de leden thuis gehouden.
Om een indruk te geven wat zoal gelezen wordt, hieronder de gelezen boeken:
De Eerste Leesclub heeft uitgekozen om als eerste te lezen het boek van Annejet van der Zijl, De Zwevende Wereld. Dit is een boeiende biografie over Franz von Siebold, de arts die in Japan werkzaam was in de 19e eeuw en een beroemd Japan kenner werd.
Het tweede boek dat we lazen was van Arundhati Roy: Mother Marcy comes to me. Een biografie over een zeer bijzondere moeder.
Derde boek: Dream Count van Chimamanda Ngozi Adichie
Vierde boek van de Eerste Leesclub: Mijn Iemand van Herbjorg Wassmo
De Tweede Leesclub start met het boek Lazar van Nelio Biedermann